20. februārī plkst. 19.00 Kultūras centrā “Imanta” danču vakars notiks kopā ar “Pārdaugavas kultūras apvienības” etnogrupu “Zeidi” – tradicionālās mūzikas apvienību, kas aktīvi muzicē danču pasākumos un rada skanējumu, kas dabiski aicina kustībā. Šī vakara programma būs veltīta latviešu gadskārtu svētkiem – Meteņiem. Tajā būs iespēja iepazīt Meteņdienas tradicionālās rotaļspēles, dejas un to izcelsmi, kā arī izdejot gan labi zināmas, gan retāk dejotas latviešu tautas dejas.
29. martā plkst. 17.00 Kultūras centrā “Iļģuciems” danču vakaru vadīs Julgī Stalte, Ēriks Zeps un draugi. Šie folkloristi un mūziķi ir labi pazīstami kā aizrautīgi tautas tradīciju kopēji un popularizētāji, kuru vadītie pasākumi vienmēr piepildīti ar spēcīgu enerģiju un kopā būšanas prieku. Danču vakarā būs iespēja sadejoties un sadziedāties, atsvaidzinot jau zināmas vai apgūstot jaunas latviešu tradicionālās tautas dejas.
Danču vakari paredzēti gan aktīviem danču tradīcijas kopējiem, gan ikvienam interesentam – iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Aicinām ģērbties ērti un ņemt līdzi dejai piemērotus maiņas apavus.
Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un kultūras centros pirms pasākuma. Biļetes cena EUR 5.00.
20. februārī plkst. 19.00 Kultūras centrā “Imanta”, Anniņmuižas bulvārī 29 https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/165163
29. martā plkst. 17.00 Kultūras centrā “Iļģuciems”, Lidoņu ielā 27 2-K https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/165282


