Zanda, Lāsma, Zandis

Brīvdabas koncertzāle “Mītava” noslēgs koncertsēriju “uz Tu”

Pasta salā, Jelgavā augustā notiks pēdējie divi brīvdabas koncertsērijas “uz Tu” koncerti. Brīvdabas koncertzāle “Mītava” aicina ik vienu uz koncertiem 6. un 7.augustā, kad savā mūzikas pasaulē aicinās Aija Andrejeva, Jānis Aišpurs un Mihaila Čehova Rīgas krievu teātra aktieri.

6. augustā pulksten 19 uz muzikālu tikšanos aicina Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs. Mūziķi izpildīs dziesmas kurām ir īpaša nozīme mākslinieku skatuves darbībā un dzīvē. Tie būs muzikāli stāsti par viņu bērnību, piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, blēņām, dzimtu, tradīcijām, mīlestību, draudzību un vēl, un vēl.

7.augustā pulksten 19 pie sevis ciemos gaida Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra kvartets, kas sagatavojis koncertu "Lūk, istaba šī...", kā veltījumu dzejnieka un dziesminieka Bulata Okudžavas daiļradei. Muzikāli poētiskā izrādē piedalās Dana Bjorka (vokāls), Nikolajs Gruničevs (ģitāra), Anna Marija Ivana (akordeons) un Ņikita Osipovs (kontrabass). Šoreiz par “Kvarķirņiku” pārtaps Brīvdabas koncertzāle “Mītava”.

Brīvdabas koncertsērijas “uz Tu” mērķis ir savest kopā mūziķus un klausītājus, lai atkal būtu kopā – uz Tu, pavisam unikālā vietā - starp divām upēm brīvdabas koncertzālē “Mītava”, kas šogad saņēmusi divas pirmās vietas kā labākā koka būve arhitektūras un būvniecības konkursos.

Koncertsēriju rīko Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”. Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv un biļešu kasēs.

Līdzīgie raksti