Māris, Mārica, Maigurs

Baltijā lielākais smilšu skulptūru parks apmeklētājiem būs atvērts arī vasarā. FOTO

Nedēļas nogalē Jelgavā, Pasta salā, vārtus vēris Baltijā lielākais smilšu skulptūru parks, aicinot iepazīt antīkās pasaules tēlus un leģendas 15 lielformātā smilšu tēlniecības darbos. Jau no 11. jūnija Jelgavas smilšu skulptūru parkā mākslas darbi būs apskatāmi visas vasaras garumā no pulksten 10.00 līdz plkst. 20.00 katru dienu.

Kā pastāstīja Jelgavas pilsētas pašvaldības Kultūras daļas pārstāve Elīna Gaile, smilšu mākslas darbu veidošanā šogad izmantotas vairāk kā 1200 tonnas divu nokrāsu smilšu. Nepilnas nedēļas laikā 15 mākslinieki no astoņām valstīm – Latvijas,  Somijas, Mongolijas, Ukrainas, Kazahstānas, Krievijas, Lietuvas un ASV, Pasta salā iedzīvināja šī gada festivāla tēmu “Antīkā pasaule”.

Savukārt, festivālā demo skulptūru, kas šogad ir līdz šim augstākā – 15x8 metri, veidoja viens no titulētākajiem Latvijas tēlniekiem Kārlis Īle, kopā ar Maiju Punculi, Aināru Zingniku un Viļus Matuti.

Ieejas maksa skulptūru parkā – 2 eiro; skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem 1 eiro. Parka teritorijā norēķināties iespējams tikai skaidrā naudā.

Vairāk informācijas ŠEIT.

Līdzīgie raksti