Bernhards, Boriss, Rojs

Atklāj mūzikas, mākslas un personības festivālu "Botānika". FOTO

Piektdien, 10. maijā VEF radošā kvartāla kamerzālē spilgtos deju ritmos norisinājās jaunā festivāla "Botānika" atklāšana. Tā mērķis ir radīt multikulturālas tradīcijas, veidot pozitīvu radošo vidi un iepazīstināt rīdziniekus ar interesantiem mūzikas pasaules projektiem.

Pasākums izdevās ļoti krāšņs, pateicoties aktīvai Krievijas kulta grupas “AloeVera” mūziķu līdzdalībai. Bet grupas brīnišķīgajā solistē un visu dziesmu autorē Verā Muaseļānā iemīlējās pilnīgi visi.

Koncerts pulcēja vairākus simtus grupas fanu, daži pat bija īpaši atbraukuši no citām Eiropas un Krievijas pilsētām. Te bija emocijas, enerģija, vieglums, brīvība, ironija un ļoti daudz labas dzejas. Rīgas intelektuālajai publikai patīk šādi stāsti.

Kā pastāstīja festivāla organizatori, jau 23. maijā turpat notiks unikālās Sanktpēterburgas dziedātājas, dziesmu autores, populārā franču projekta “Nouvelle Vague” dalībnieces Žeņas Ļubičas koncerts. Šis pasākums iecerēts kā vēstījums no Francijas radošās skatuves. Te būs Parīze, stils, izsmalcināts vokāls un spilgta jaunas sievietes personība.

Līdzīgie raksti