Vilis, Vilhelms

Ar blūza koncertu atklāj mūzikas un mākslas festivāla “BILDES 2019” koncertu sēriju. FOTO

Ar blūza koncertu pirmdien, 21. oktobrī, Mūzikas namā “Daile” atklāta mūzikas un mākslas festivāla “BILDES 2019” koncertu sērija.

Šoruden BLŪZA koncerta programmā uzstājās Ainars Pūpols un “[Pī] Blues”, “The Blues Gang” (attēlā), “Vocada”, “Lavrix Blues Band”, Jānis Vanadziņš, Laima Miltiņa un “Harmony 4 Riga”, “Rahu the Fool”, “The Twins Peek”, “Blues Cake”, “Bad Habits” u.c.

Jau ziņots, ka mākslas un mūzikas festivāla “BILDES 2019”  ietvaros kopā notiks septiņi koncerti. 27. oktobrī mūzikas klubā “Kaļķu vārti” izskanēs “BILŽU” MŪZIĶU un viņu BĒRNU koncerts. 30. oktobrī turpat notiks DZIESMINIEKU koncerts, bet 31. oktobrī klubā “Kaļķu vārti” notiks JAUNO DZIESMINIEKU koncerts. VEF Kultūras pilī 4. novembrī skanēs koncerts “JAUNĀS un “BILDĒS” sevi jau pieteikušās grupas kopprojektos ar “BILŽU” VETERĀNIEM un RADOŠĀM PERSONĪBĀM”. Savukārt 16. novembrī plkst. 12:00 notiks koncerts BĒRNIEM, kas jau 27 gadus ir festivāla neatņemama daļa un ko vadīs Igeta Ozoliņa, bet 16. novembra vakarā plkst. 19:00 klausītājus aicinām uz “BILŽU” VETERĀNU koncertu. Paralēli koncertiem no 17. oktobra līdz 14. novembrim t/c “Spice Home” apskatāma arī “BILŽU” mūziķu un mākslinieku darbu izstāde “Pastkastītes”.

Biļetes uz koncertiem nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un bilesuparadize.lv.

Līdzīgie raksti