Guntra, Ginters, Marianna

Aicina pieteikt projektus gaismas festivālam “Staro Rīga 2019”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina projektu finansēšanas konkursu gaismas festivālam “Staro Rīga 2019”, lai nodrošinātu daudzveidīgas festivāla programmas izveidošanu, pilsētvides gaismas objektu izstādes īstenošanu un veicinātu pilsētvides objektu tapšanu, kurus paredzēts izgaismot ilgtermiņā.

2019. gadā gaismas festivāls “Staro Rīga” notiks no 16. līdz 19. novembrim. Festivāla tēma ir “4D”, tādēļ gaismas mākslinieki ir aicināti definēt gaismas objekta četras dimensijas. Veidojot gaismas objektus, tēma var tikt traktēta gan no eksakto zinātņu viedokļa, gan izmantojot filozofiskus apcerējumus, kas aicina paraudzīties pāri faktiskās pieredzes horizontam. Festivāla norise galvenokārt plānota pilsētas centrā, kanālmalā, parkos un laukumos.

Projekta pieteikumi jāiesniedz līdz 2019. gada 12. aprīļa plkst. 15.00, RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, K. Valdemāra ielā 5, kā arī vienlaicīgi elektroniskā formātā pieteikums jānosūta uz e-pasta adresi [email protected] Papildinformācija par konkursu pieejama pa tālruni 67037251.

Līdzīgie raksti