Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

Aicina piedalīties fotogrāfiju konkursā “Imanta. Piezīmes”

Rīgas Kultūras un atpūtas centrs “Imanta” rīko Imantas apkaimei veltītu fotogrāfiju konkursu “Imanta. Piezīmes” un aicina fotogrāfus un foto entuziastus iesniegt darbus līdz 30. jūlijam.

Konkursā autori aicināti iesniegt fotogrāfijas vai mākslinieciskas foto kolāžas, kas uzņemtas Imantas apkaimē un kuras atklāj novērojumus un vizuālas piezīmes par šo pilsētas daļu. Rīkotāji aicina fotogrāfus un foto entuziastus ņemt fotokameru un doties klejot, uzmanīgi vērojot un mēģinot saprast, sajust apkaimes raksturu un daudzveidību.

Konkursa mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību apkaimes savdabībai un izveidot izstādi par Imantu, tās ikdienu, vietām, kas atspoguļo gan vēsturi, gan savu laikmetu – kultūru, dabu, cilvēkus. Izstāde “Imanta. Piezīmes” notiks no 4. septembra līdz 4. oktobrim Kultūras un atpūtas centra “Imanta” galerijā. Izstādē ar žūrijas rekomendāciju tiks izmantoti gan konkursā iesniegtie darbi, gan citas liecības par apkaimi.

Konkursa darbi kopā ar pieteikuma anketu iesniedzami elektroniski līdz 30. jūlija plkst. 16.00, saskaņā ar nolikumu, kas pieejams kultūras centra mājaslapā imantakultura.riga.lv. Konkursā aicināti piedalīties dalībnieki no 18 gadu vecuma. Iesniegtos darbus vērtēs žūrija – divi uzaicināti eksperti un Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” pārstāvis. Rezultāti tiks paziņoti līdz 2020. gada 20. augustam kultūras centra mājaslapā un uzvarētājiem personiski. Trīs labāko darbu autori tiks apbalvoti izstādes atklāšanas pasākumā 4. septembrī.

Rīgas Kultūras un atpūtas centrs “Imanta” 2020. gadā atzīmē 25 gadus kopš tā atvēršanas apmeklētājiem un projekts veltīts centra jubilejai. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Projektu organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Kultūras un atpūtas centrs “Imanta”.

Līdzīgie raksti