Eleonora, Ariadne

Aicina jauniešus pārbaudīt savas zināšanas matemātikā, programmēšanā, ekonomikā, angļu valodā, kā arī robotikas konkursā

Atbalstot jauniešu vēlmi tiekties pēc jaunām zināšanām un turpinot augstskolas ikgadējās tradīcijas, 2023. gada 15. aprīlī Transporta un sakaru institūts (TSI) organizē tiešsaistes olimpiādi inženierzinātnes, sociālās zinātnes un robotikas virzienos.

Vidusskolēniem, kā arī tehnikumu un koledžu audzēkņiem no visas pasaules ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas matemātikā, programmēšanā, ekonomikā, angļu valodā, kā arī robotikas konkursā.

Piedaloties, jauniešiem būs ne tikai iespēja pārbaudīt savas zināšanas pirms eksāmeniem, bet arī vinnēt apmaksātas studijas vienīgajā privātajā tehniskajā augstskolā Latvijā un citas vērtīgas balvas no olimpiādes atbalstītājiem!

“Tā ir lieliska iespēja ikvienam studentam. Un to noteikti ir vērtīgi izmantot!” –savu pieredzi novērtē olimpiādes dalībniece, viena no godalgoto vietu ieguvējām, Samanta Kuzņecova.

Reģistrācija dalībniekiem jau ir atvērta TSI mājaslapā un turpināsies līdz 12. aprīlim, pl.21:00.

Olimpiādi atbalsta TSI sadarbības pārstāvji: ABB, AST, Clarity, Epam, Magebit, MSC, Scandiweb, Start(IT), ZZ Dats.

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir mūsdienīga un inovatīva lietišķo zinātņu augstskola, kas nodrošina kvalitatīvu izglītību, īpašu uzsvaru liekot uz inženierzinātnēm. Studiju programmas tiek piedāvātas IT un datorzinātņu, elektronikas un datortīklu, transporta un loģistikas, avioinženierijas, biznesa un vadības jomā; latviešu un angļu valodā.  

Līdzīgie raksti