Baiba, Barbara, Barba

Aicina apmainīt biļetes un abonementus uz pārceltajiem “Brīvdienu mūzikas” koncertiem

Sakarā valstī noteikto ārkārtas stāvokli un pulcēšanās ierobežojumiem šā gada pavasarī nenotika trīs cikla “Brīvdienu mūzika” koncerti, kas tika pārcelti uz rudeni un notiks tagad. Klausītājiem, kuri bija iegādājušies biļetes vai abonementus uz Brīvdienu mūzikas koncertiem “Skaistākās operu ārijas”, “Piazzolla, Lācis, Tango”, kā arī “Spāņu mūzika un dejas”, piedāvājam apmainīt iepriekš iegādātās biļetes un abonementus.

Sakarā valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem Dzintaru koncertzāles sēdvietu izkārtojums ir mainīts, un katru koncertu klātienē varēs apmeklēt tikai 211 klausītāju, tāpēc katra nenotikušā koncerta vietā notiks divi koncerti. Biļešu un abonementu apmaiņu var veikt tikai Dzintaru koncertzāles kasē katru dienu no plkst. 10.00 līdz 17.30.

Informējam, ka apmaināmo biļešu skaits ir ierobežots – 422 vietas (iepriekšējo 500 vietā) un biļešu apmaiņu iespējams veikt līdz šā gada 20. septembrim. Tiem, kuriem nebūs iespējams biļetes apmainīt, nauda par biļetēm tiks atmaksāta.

Koncerts “Skaistākās operu ārijas” no 22. marta ir pārcelts uz 27. septembri plkst. 14.00 un 17.00. Koncertā tiksimies ar šarmantajiem operdziedātājiem Marlēnu Keini (soprāns) un Mihailu Čuļpājevu (tenors), kuriem koncertā pievienosies pianiste Agnese Egliņa. Viņu izpildījumā baudīsim skaistākās itāliešu, vācu un franču komponistu operu ārijas.

Koncerts “Piazzolla, Lācis, Tango” no 26. aprīļa ir pārcelts uz 25. oktobri plkst. 14.00 un 17.00. Tajā tiksimies ar virtuozo Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra stīgu kvartetu (Sandis Šteinbergs, vijole, Raimonds Melderis, vijole, Arigo Štrāls, alts, Ainārs Paukšēns, čells, Raivo Ozols, kontrabass) un akordeonistu Artūru Noviku. Viņu izpildījumā baudīsim Astora Pjacollas (Astor Piazzolla) un Kārļa Lāča skaņdarbus, kā arī tango mūzikas ritmus.

Koncerts “Spāņu mūzika un dejas” no 24. maija ir pārcelts uz 29. novembri plkst. 14.00 un 17.00. Koncertā tiksimies ar dziedātāju Aiju Vītoliņu, ģitāristu Kasparu Vizuli, kontrabasistu Reini Ozoliņu, taustiņinstrumentālistu Tomu Mikālu, sitaminstrumentālistu Rinaldu Maksimovu un dejotājiem Ievu Kemleri un Ģirtu Bisenieku. Šajā koncertā, atšķirībā no citiem cikla koncertiem, skatītājiem būs iespēja ne tikai baudīt sarunas un mūziku, bet arī temperamentīgus dejas priekšnesumus horeogrāfes Ievas Kemleres interpretācijā.

Cikla “Brīvdienu mūzikas" stundu garajos koncertos tiek gaidītas ģimenes, jaunieši vai seniori, kuri vēlas apmeklēt koncertu dienas gaišajā laikā, apvienojot to ar jauku pastaigu gar jūru un nesteidzīgu brīvdienu maltīti Dzintaru koncertzāles restorānā “Maestro”. Tāpat kā iepriekšējā gadā cikla “Brīvdienu mūzikas’’ koncertus vadīs atraktīvais, publikas un koristu iemīļotais diriģents Jānis Ozols. Viņš koncertus veido kā sarunu ar māksliniekiem par mūziku un dzīvi.

Līdzīgie raksti