Aleksis, Aleksejs

Āgenskalnā norisināsies Latvijas laikmetīgās keramikas pop-up tirdziņš

No 3. decembra līdz 31. decembrim Āgenskalna tirgū norisināsies Latvijas laikmetīgās keramikas pop-up tirdziņš, kurā piedalīsies vismaz 14 labi zināmi un pagaidām mazāk pamanīti zīmoli. Apgleznoti, zeltīti, glazēti – gan vienkārši eleganti, gan brīnumgrezni, regulāri un neregulāri porcelāna, svēpēta māla vai akmens masas trauki un dekori būs apskatāmi un iegādājami vienkopus tirgus pirmajā stāvā visu decembra mēnesi.

Starp dalībniekiem varēs sastapt tādus zīmolus kā MAALI, Arnis Preiss, Dainis Lesiņš, Sidrabceramics, Jašas podi, Ozolins Pottery, LaurinsCeramics, b_k_ceramics, Laine Berina ceramics, Katrīnas Keramika, Oltes ceramics, CIPARNICA Talsi ceramics, K.porcelain un MelnZeme ceramics.

Vairāki dalībnieki ir no Rīgas, savukārt Sidrabceramics ikdienā mīt Vecumniekos, Arnis Preiss Skultes pagastā, K.porcelain un MelnZeme darbojas Valmieras pusē, CIPARNĪCA nāk no pašiem Talsiem, bet Jašas podi ieradīsies no Aizkalnes.

Keramikas tirgus darba laiks no 3. decembra: katru dienu plkst. 9.00-19.00, izņemot 25. decembri; 24., 26. un 31.decembrī līdz plkst. 17.00. 

Līdzīgie raksti