Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Adventes tirgus un decembra norises Kalnciema kvartālā

Lai iepriecinātu savus mīļos ar noderīgām un jēgpilnām dāvanām, decembrī Kalnciema kvartāls aicina uz 10 Ziemassvētku tirgiem un plašu pasākumu programmu – katru sestdienu un svētdienu plkst. 10.00-16.00. Nesteidzīgi meklēt dāvanas sāksim jau Adventes tirgū, kur 30. novembrī pie mums ciemosies M.Čehova Rīgas Krievu teātris un 1. decembrī notiks baleta koncerts un darbnīcas. Šogad Kalnciema kvartāls sarūpējis ko nebijušu – ekskluzīvu dāvanu servisu ar iespēju doties ciemos pie Latvijas zemniekiem un mājražotājiem!

Visu decembri gan darbadienās, gan brīvdienās iesakām apmeklēt arī Ziemassvētku pop-up veikalu galerijā, kur saimniekos vairāk nekā 15 Latvijas zīmoli. Savukārt svētdienās Kalnciema kvartāla komanda piedāvā īsu bezmaksas tūri kvartālā un tirgū latviešu, krievu un angļu valodās.

Visu mēnesi varēsiet nesteidzīgi meklēt interesantas un noderīgas dāvanas – somas no mazgājama papīra un audumu atgriezumiem, košus plānotājus, upcycle rotas, sildāmlelles no vīnogu kauliņiem, datorbrilles, šampūnziepes un ilgtspējīgu kosmētiku, fotokamerās un grāmatās iebūvetas lampas, filca čības un smalku keramiku. Ierosinām arī padomāt par savu veselību un alternatīvu svētku ēdienkarti – tirgū atradīsiet bioloģiskus apelsīnus no Sicīlijas, dzirkstošās bērzu sulas, lauku krāsnī ceptu rudzu maizi, Āfrikas samus, bagātīgu itāļu virtuvi, priežu čiekuru sīrupus un dabīgos saldumus. Visu decembri sestdienās un svētdienās zilajā verandā siltas franču pankūkas ceps un karstvīnu piedāvās “Crepes Cafe” komanda.

Lai izvairītos no dāvanu meklēšanas steigas un izvēlētos jēgpilnas dāvanas, Kalnciema kvartāls ir atlasījis deviņus piedāvājumus ceļojumam pie Latvijas zemniekiem un mājražotājiem. Dodieties aizraujošā ekspedīcijā uz šitake mežu, nodegustējiet 40 čili šķirnes, ko audzē tepat Latvijā, vai iemācieties taisīt sieru kopā ar kazu fermas saimniekiem. Izēsties sezonālās ogas? Jums būs pieejama 30 hektāru ogu plantācija! Mammai dāviniet vakaru ar smaržzini vai iespēju atklāt jaunu skatu uz dzīvi caur aromātiem, un māsa varēs uztaisīt savu košo stikla rotu meistarklasē. Vai esat dzirdējuši par ballītēm imunitātes stiprināšanai? Brauciet kopā ar ģimeni vai draugiem un jums pastāstīs par dažādiem augu brīnumefetkiem. Īpašs piedzīvojums būs latvisks pirts rituāls 19.gs. lauku pirtī. Visi Kalnciema kvartāla dāvanu servisā iekļautie piedāvājumi ir pārbaudīti ilgstošā sadarbībā Kalnciema kvartāla tirgū.

Vairāk informācijas par Kalnciema kvartāla dāvanu servisu, decembra programmu un bezmaksas tūrēm meklēt www.kalnciemaiela.lv.

Līdzīgie raksti