Agate, Selga, Silga, Sinilga

3 Noslēpumi, kurus bukmeikeri jums atklātu nelabprāt

Tiešsaistes totalizatoru popularitāte turpina augt. Šķiet, ka katrā televīzijas reklāmas pārtraukumā, mēs dzirdam kārtējās sporta likmju vietnes reklāmu, kurā jaunajiem spēlētājiem sola dāsnus iepazīšanās bonusus un neskaitāmas aizraujošas funkcijas.

Totalizators Latvijas spēlētājiem pa tiešām piedāvā iespēju labi pavadīt laiku, turklāt tā ir viena no retajām azartspēļu formām, kurā ir iespējams laimēt arī ilgtermiņā. Neskatoties uz to, ne viss ir tik rožaini, kā tas varētu šķist pēc pirmā acu uzmetiena.

Vairums spēlētāju zaudē

Lai gan patiešām pastāv iespējas pelnīt naudu ilgtermiņā, patiesība ir tāda, ka lielākajai daļai sporta likmju spēlētāju ir negatīva kopējā bilance. Totalizators pirmkārt ir bizness tā vadītājiem, nevis peļņas avots potenciālajiem klientiem. Likmju koeficienti tiek sastādīti, tajos ierēķinot vietnes uzturēšanas izmaksas, nodokļus un peļņu. Nenoliedzams fakts ir arī tas, ka vairums spēlētāju krietni pārvērtē savas spējas sporta likmju spēlē. Mēs bieži uzskatām savas uzvaras kā pierādījumu mūsu zināšanām un spēles stratēģijai, izskaidrojot zaudējumus ar veiksmes trūkumu. Tas gan nenozīmē, ka tie spēlētāji, kuri ir izstrādājuši optimālu stratēģiju, prot prasmīgi analizēt statistiku un ievēro stingru likmju disciplīnu nevar gūt peļņu, tomēr šādas iemaņas reizēm ir jāslīpē gadiem ilgi. Nav šaubu, ka to zin arī sporta totalizatoru rīkotāji, bet nelabprāt to afišē, lai neaizbaidītu potenciālos klientus, tā vietā kārdinot tos ar ilūzijām par vieglu naudas laimēšanu.

Iepazīšanās bonusi nav nemaz tik izdevīgi

Tiešsaistes kazino savā starpā sacenšas par jaunajiem klientiem, solot ievērojamas summas iepazīšanās bonusos. Veicot pirmo iemaksu, jaunie spēlētāji var no totalizatora saņemt pat vairākus simtus eiro dāvanā. Diemžēl, viss nav tik vienkārši! Šie piedāvājumi nāk kopā ar dažādiem nosacījumiem, kādi spēlētājiem ir jāpiepilda, lai varētu saņemt solīto naudiņu. Šī informācija no spēlētājiem netiek slēpta un noteikumi ir atrodami totalizatoru piedāvājumu sadaļā, kur tie ir detalizēti aprakstīti sīkā drukā. Visbiežāk tie paredz, ka spēlētājam ierobežotā laikā ir spēlē jāapgroza noteikta summa. Tie spēlētāji, kas ar šo informāciju neiepazīsies, riskē zaudēt daļu vai pat visu bonusā apsolītās naudas. Nebūtu taisnīgi totalizatoriem pārmest šādu noteikumu ieviešanu, jo sporta likmju spēļu rīkotāji nevar atļauties, lai spēlētāji tūlīt pat pārskaitītu visu bonusa summu uz savu bankas kontu. Tādēļ noteikumi, kas paredz, ka nauda vispirms ir jāiegulda spēlē ir pilnība racionāli. Tomēr ir ļoti svarīgi, lai, pirms pirmās iemaksas veikšanas, jūs rūpīgi iepazītos ar iepazīšanās bonusa noteikumiem.

Bukmeikeri mēdz pieļaut kļūdas

Lai gan totalizatori ir noalgojuši augstākā līmeņa speciālistus, lai aprēķinātu sporta notikumu rezultātu iespējamības ar tādu precizitāti, lai koeficientos varētu ieskaitīt arī peļņu, tie mēdz pieļaut kļūdas. Daudzi sporta likmju spēlētājiem ir kļuvuši par miljonāriem, atklājot šīs kļūdas un izstrādājot stratēģijas, lai ar to palīdzību gūtu peļņu. Piemēram, šī gadsimta sākumā, kāds basketbola sporta likmju spēlētājs, ievēroja, ka bukmeikeri prognozē ceturto cetrutdaļu rezultativitāti vienlīdzīgi pirmajām trim. Tas ir aplami, jo, pie līdzīga rezultāta, zaudējošā komanda izpilda apzinātas piezīmes, lai iegūtu vairāk laika, lai atspēlētos. Tādejādi tiek palielināts uzbrukuma pozīciju skaits abās komandās un pēdējās spēles minūtes bieži ir visrezultatīvākās. Apbruņojies ar savu atklājumu, šis spēlētājs spēja nopelnīt milzu naudu, līdz bukmeikeri neattapās un nepaaugstināja savas rezultativitātes prognozes basketbola spēļu beigās. No matemātiski analītiskas perspektīvas, sporta mačs ir ļoti sarežgīts un līdz galam neizprasts process. Nav šaubu, ka vēl pastāv daudzi tamlīdzīgi faktori, kurus var atklāt radoši un analītiski domāt spējīgi spēlētāji.

Līdzīgie raksti