Mini kāzu kleita

Klasiskā variantā līgavas savā kāzu dienā ģērbjas garā, baltā un kuplā kāzu kleitā, taču, protams, pastāv arī simtiem alternatīvu, piemēram, gada siltajos mēnešos kāzās droši var tērpt mini kleitu, kas izskatīsies romantiski, seksīgi un interesanti.

Mini kāzu kleitas īpaši labi piestāvēs slaidām un gados jaunām līgaviņām, taču arī tas nav obligāti- galvenais, lai gribētos parādīt savas kājas. Mini kleitas izmaksas būs zemākas nekā garajai kleitai, pie tam, iespējams, eleganto mini kleitu pēc tam varēs tērpt arī citās īpašās reizēs. Īsa kleita ir ideāls risinājums, ja kāzas tiek svinētas brīvdabā. Nebūs jāsatraucas, lai nenosmērējas garās kleitas apakšmala un tā netraucēs brīvi izbaudīt pasākumu.

Novērtējiet sevi objektīvi!

Apspīlēta mini kleita noteikti nav apģērbs, kas piestāvētu ikvienai sievietei, tāpēc der kritiski novērtēt savas auguma īpašības. Slaidām sievietēm ar proporcionālām ķermeņa aprisēm noteikti piestāvēs šaura mini kleita, taču, ja sievietei ir tieksme uz aptaukošanos, labāk tomēr izvēlēties vidēju vai garu kleitu, lai šajā dienā izskatītos iespējami vislabāk.

Būtiski pieskaņot zeķubikses

Izvēloties mini kleitu, īpaša vērība jāvelta zeķubikšu izvēlei. Ja priekšroku dodat baltai mini kleitai, vislabāk tai piestāvēs baltas zeķubikses, iespējams, ar ziedu rakstiem vai ornamentiem, taču arī tos ir jāsaskaņo ar kleitu- pie greznas un izskaistinātas kleitas tomēr vislabāk izskatīsies vienkārši baltas zeķubikses. Izvēloties kleitu kādā citā krāsā, arī zeķubikšu krāsu vēlams pieskaņot tai, jo šī nav īstā reize, lai vilktu miesaskrāsas zeķubikses.

Ja kleita ir ļoti īsa, jāpārliecinās, lai zem tās apakšmalas nebūtu redzamas zeķubikšu šuvju vietas vai garo zeķu augšējā mala (ja vien tieši tāds nav mērķis).

Kurpes ir jāparāda

Tik daudzas sievietes aizraujas ar kurpēm! Mini kāzu kleita ir apģērba gabals, pie kura noteikti rūpīgi jāizvēlas arī kurpes, jo tās tiks labi pamanītas. Īsā kleitā būs ērti mesties dažādās dejās, jo īpaši, ja būs tam piemēroti apavi. Pie īsas kleitas labi izskatīsies kurpes ar dažāda augstuma papēžiem, vizuāli kājas padarot vēl garākas un skaistākas.

Aksesuāri un detaļas

Tas nu ir skaidrs - jo mazāka un atturīgāka ir kleita, jo labāk pamanāms būs katrs nieks, katrs aksesuārs un rota. Protams, izņēmums ir tad, ja mini kleita ir patiesi grezna un kupla, kas pati par sevi nekādus īpašus papildinājumus neprasa. Bet, ja kāzu kleita ir, piemēram, bez lencēm, svarīgi ir izvēlēties vieglas, bet mirdzoši pamanāmas rotas kā īpašās dienas izcelšanas veidu.

Krāsaina kleita

Nereti īso kleitu piekritējas izvēlas kleitu krāsā, kas nav balta, tādējādi kleitu padarot universāli lietojamu. Koši sarkana mini kleita patiesi liks līgavai izskatīties netradicionāli un viesiem paliks prātā uz ilgu laiku. Iespējams, kāzu kleitas krāsu var pieskaņot kāzu dienas tēmai, ja tāda tiek izvirzīta.

Zelta vidusceļš - kombinētā kleita

Ja nevarat izvēlēties starp īsu vai garu kāzu kleitu, ja baidāties, ko teiks ciemiņi, ieraugot līgavu baznīcā dodamies mini kleitā, ja gribat izbaudīt gan garo, gan īso kleitu, arī tad ir risinājums. Pēdējā laikā aktuālas ir transformējamas kleitas, kas laulību ceremonijas laikā ir garas un klasiskas, bet pēc tam, noņemot pa virsu velkamo garo kleitas daļu, pārtop rotaļīgā mini kleitā.

Jaunākie raksti