Kompānija NA

Kompānija NA

"Kompānijas NA" būtība balstās uz trīs līdzvērtīgām skatuves tehnoloģiju nozarēm: īri un apkalpošanu, ražošanu un servisu, tirdzniecību un instalāciju. 
  
Mūsu nodrošinātais skatuves tehnoloģiju klāsts ietver gaismas aparatūru, gaismu sistēmu kontroles un vadības aparatūtu, video projektorus, digitālās gaismas un serveru sistēmas, skatuvju grīdas, to segumus, podestu sistēmas, pacelšanas un piekares iekārtas un sistēmas, alumīnija konstrukcijas, audumus, drapērijas, dekorācijas. 

Ar vārdu skatuve mēs saprotam jebkuru vietu, kur cilvēks rod prieku un aizrautību: teātris vai TV, izstāžu zāle vai pilsētas laukums, korporatīvais pasākums vai festivāls, bērna dzimšanas diena vai Dziesmu svētki. 

Profesionalitāte, atbildība, visaugstākā līmeņa tehniskie līdzekļi un mūsu komanda ļauj realizēt visus iecerētos projektus.

Kontakti:

Atslēgas vārdi:

uzstādīšana, apkalpošana, DJ gaismas, DJ aprīkojums, gaismas, skatuves sistēmu projektēšna, montāža, apakalpošana, izstāžu stendi, noma, mobilie stendi, dekorāciju izgatavošana, pasākumu, koncertu, festivālu, izstāžu un svinību tehniskais nodrošinājums, koncertu, pasākumu gaismošana, apskaņošana, organizēšana, gaismas aparatūras ražošana, LED gaismas, vadības sistēmas, profesionālās gaismu aparatūras ražošana un remonts, NA kompānija