Fotostop Latvia

FotoStop ir vienkāršs, ātrs un kvalitatīvs mobilais foto automāts.

Mūsu foto stends ir atvērts – nekādu aizskaru un sienu. Visi var pulcēties kopā un jautrība fotografējoties reizinās.

FotoStop pasākumā darbojas ātri un vienkārši – ar skārienjūtīgo ekrānu katrs pats vada automātu un uzsāk bildēšanās sesiju. Katrā sesijā aparāts uzņems divas bildes. Pēc dažām sekundēm izdruka ar divām bildēm uz katras loksnes ir gatava. Katrs pats var izvēlēties bilžu kopiju skaitu pēc katras fotosessijas vai arī uzreiz dalīties ar bildēm sociālajos tīklos. Savukārt mūsu atsaucīgais operators būs tuvumā, ja nu tomēr rodas ķibele. Viņš arī būs tas, kurš visu atvedīs, uzstādīs pirms un noņems pēc pasākuma.

Mūsu foni ir lieli, koši un jautri! Mēs esam radījuši virkni fonu, kas iederēsies lieliski jebkuros svētkos. Protams, varam arī izveidot īpašu fonu pēc klienta velmēm.

Bildes izdruka ir 10x15cm – ideālas katrai kabatai. Uz katras loksnes ir divas bildes, kas nozīmē, ka katra bilde būs lielāka un skaidrāka nekā tradicionālā strēmele no foto kabīnēm ar 4 mazām bildītēm. Kā arī lielāks formāts ļauj iekļaut lielāku logotipu, ja pēc tāda ir vēlme. Bildes izdruku varam noformēt pēc klienta vēlmes – fona dizains un pievienots klienta logo vai teksts.

FotoStop ārējais izskats veidots līdzīgs pirmajiem fotoaparātiem senu laiku fotostudijās. Tam ir koka korpuss – roku darbs. Savukārt, iekšā ir profesionāla foto tehnika, kas nepievils ne kvalitātē, ne darba izpildē.

No saviem konkurentiem FotoStop atšķiras ar pievilcīgu cenu, īsu foto sesijas un izdrukas laiku, ar lielu gaumīgu fonu klāstu, iespēju izvēlēties izdruku skaitu pēc katras foto sesijas, lielākas bildes, bezmaksas sociālo mediju kiosks un iespēja saņemt visas bildes digitāli pēc pasākuma. Tas viss vienā cenā.

https://www.facebook.com/fotostoplatvia/

Kontakti:

Atslēgas vārdi:

momentfoto, foto automāts, foto stūrītis, momentālas izdrukas, foto kaste, mobila foto studija