Ingrida Bridal

Piedāvājam:
• Kāzu kleitu pārdošana, noma un šūšana
• Kāzu apmetņu, kažociņu pārdošana, noma un šūšana
• Plaša plīvuru, kāzu aksesuāru un apavu izvēle.


Ingrida Bridal ir Latvijas modes nama Ingrīda zīmols, kas izveidojies uzņēmumam paplašinot savas darbības robežas. Zīmols sevī apvieno iedvesmu, kvalitāti un ilggadēju pieredzi.

Modes nams Ingrīda darbojas Eiropas tirgū jau 12 gadus. Tā sirds ir kāzu modes studija, kā kolekcijas tiek pārdotas gan Ingrida Bridal, gan sadarbības partneru salonos. Tikai Ingrida Bridal salonos līgavām ir iespēja pasūtīt kāzu kleitu pēc individuāli izstrādāta dizaina, kā arī sastapt modes nama vadošo dizaineri Ingrīdu Vaivadi.

Kāzu kleitu kolekcijas tiek prezentētas gan nacionāla, gan starptautiska līmeņa kāzu šovos, kā arī sadarbības partneru rīkotajos pasākumos. Ar jaunāko kolekciju plašāka sabiedrība tiek iepazīstināta īpašā modes skatē, ko organizē pats modes nams.
Ingrida Bridal regulāri piedalās dažādos televīzijas projektos un ir drukāto mēdiju uzmanības lokā, piemēram, TV3 Latvija, Precos! (Latvijas lielākais kāzu žurnāls), L’Officiel Latvija.
Modes nama vadošā dizainere un dibinātāja Ingrīda Vaivade absolvējusi 1979. gadā un savu karjeru sākusi vienā no sava laika nozīmīgākajiem uzņēmumiem Rīgas Modes. Soli pa solim dibināts modes nams Ingrīda un atvērta kāzu modes studija un salons Ingrīda.
Māksliniece radījusi tērpus ne tikai modes nama kolekcijām, bet arī televīzijas vadītājiem un mūziķiem.

"Katra sieviete ir individualitāte ar savu raksturu, un esmu pārliecināta, ka vislabāk līgava izskatīsies tādā kleitā, kas, pirmkārt, jau būs piemērota viņas raksturam. Tad parasti līgava kleitā jūtas ērti – kleita papildina līgavu un otrādi." /Ingrīda Vaivade/

Klientiem tiek piedāvāta gan augsta kvalitāte, gan individuāla pieeja – sākot ar sīkākajām detaļām un beidzot ar individuāla dizaina kāzu kleitām.
Kleitas modeli iespējams pasūtīt, izvēloties tērpa krāsu, mežģīnes rakstu, kā arī detaļas (gan korsetes, gan svārku daļā), konsultējoties ar dizaineri.

Kontakti:

Atslēgas vārdi:

kāzu kleitas, kāzu apmetņi, kažociņi, plīvuri, kāzu aksesuāri, kāzu apavi, kāzu kleitu pārdošana, kāzu kleitu šūšana, noma