Street Food festivāls Kalnciema kvartālā jūlijā

Kalnciema kvartāla Street Food festivāls – pasākums, kas mainīja Rīgas gastranomisko kultūru un tagad ir gardēžu epicentrs – notiks 4., 11., 18. un 25. jūlijā katru trešdienu no plkst. 18.00 līdz 23.00, un katru reizi piesaistīs arvien jaunus dalībniekus, priecēs ar starptautisku virtuvi un garšu pārsteigumiem.

Jūlijā ar starptautisku virtuvi priecēs viens no Rīgas restorānu grandiem „International”, pie kuriem varēs nobaudīt gan kaut ko tik ekskluzīvu kā Kamčatkas krabi, gan Latvijai tradicionālākus ēdienus. Būs arī iecienīti burgeru profesionāļi „Steiku Haoss”, kā arī daudzu jūras velšu cienītāju iemīļoti „Fans of Oyster”. Street Food pasākumos būs iespēja nogaršot arī eksotiskus ēdienus – populāro Taizemes saldējumu pie puišiem no „Rullējums” un Taivānas bao maizītes pie „Bao Bun”, savukārt havajiešu tradicionālo ēdienu pokē piedāvās „Pokē Riga” un „Raunas dārzs”. Meksikāņu virtuves garšas aicināti iepazīt ar „El Santo X” un Āzijas gastronomisko kultūru kopā ar pirmo indiešu restorānu Latvijā „Indian Raja”. Par plašu Itālijas mazo vīna darītavu vīna piedāvājumu rūpēsies Kalnciema kvartāla Vīnu veikals.

Paralēli pasākumam tiks padomāts arī par ģimenēm ar bērniem. Street Food pasākumu laikā kopā ar „Brīnumaino gaisa kuģu darbnīcu” interesenti aicināti darināt gaisa kuģus no papīra, koka skaliņiem un lina aukliņām. Apmeklētāju noskaņojumu īpaši uzlabos DJ Al Viss un Dj DirtyTRZ, kā arī pirmo reizi Kanciema kvartāla Street Food festivālā dzirdēsim noslēpumaino šveiciešu un latviešu Dj duo Levi&Strauss.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Festivālu aicinām apmeklēt arī ar suņiem.

Jaunākie raksti