Ar jautru ballīti atklāj NONAME PLACE. FOTO

Rīgas jūgendstila centrā, Alberta ielā durvis vēris jauns konceptveikals, kas apvieno svaigus un spilgtus jauno Latvijas dizaineru zīmolus. Pēc veikala veidotāju domām, galvenā NONAME PLACE īpatnība ir sievišķība - visus te pārstāvētos zīmolos ir radījušas mērķtiecīgas un talantīgas sievietes, kas veiksmīgi vada biznesu un pasauli sev apkārt.

Idejas autores un konceptveikala līdzīpašnieces ir zīmola NONAME ATELIER dizaineres Aļona Grevcova un Veronika Nikitenko. Konceptveikalā NONAME PLACE ir pārstāvēts zīmolu Antistar, Galian studio, Tooche, Soyka, Zhilyova Lingerie, Nonpareil, Ma’milk, KRYN JEWELLERY, pas de marque, Sensonel, sweets&knits, Heaven 67, NONAME Atelier un populārā Krievijas zīmola Nebo apģērbs, apavi un aksesuāri.

„Mēs esam perfekcionistes, tādēļ mūsu veikala iekārtošanas laikā dienu un nakti veidojām telpu noformējumu, centāmies pārdomāt ikvienu sīkumu, lai pircējiem būtu ērti. Tagad pie mums var baudīt aromātisku kafiju, parunāties ērtā pagalmā ar skatu uz jūgendstila šedevriem un safotografēt visveiksmīgākos pašiņus jaunajos tērpos. Turklāt visi NONAME PLACE dizaineri strādā ar pircējiem, ikvienam piedāvājot individuālu servisu - tā ir vēl viena mūsu priekšrocība,” stāsta Aļona Grevcova.

24.maijā ar jautru ballīti notika NONAME PLACE telpas oficiālā atklāšana. Svētku devīze bija „This is a woman's world”: viesi varēja vērot visu veikalā pārstāvēto zīmolu kolekciju skates, piedalījās pasākumu aģentūras HEAVEN 67 vadošās dekoratores Svetlanas Mašalas (Masaly) un Ziedu Ekspreša floristikas meistarklasē, kas pārvērta veikala pagalmiņu ziedošā patio, Resto-Rātors komanda bija sagatavojusi īpašas uzkodas, bet šampanietis Moët&Chandon un Dj Ališera Jakupova mūzikas sets karsēja ballītes atmosfēru. Pasākumu vadīja Ieva Adamss.

Pasākuma partneri: aģentūra Heaven 67, Embassy of Champagne; MASALY, viesu nams Samata, Ziedu Expresis, Caffè Molinari, ūdens Venden, saldējums Ekselence, skaistumkopšanas salons AMI Studio, People Beauty Bar, kompānija VITRUM, Steve Madden.

Jaunākie raksti