5 mīti, kas tev jāzina par sievietes pamatgarderobi 5 mīti, kas tev jāzina par sievietes pamatgarderobi
Par tādu jēdzienu kā “pamatgarderobe” tiek runāts un rakstīts gaužām bieži, un tā vien šķiet, ka tās elementi būs aktuāli mūžīgi. Tomēr patiesībā daudzi spriedumi ir visai pretrunīgi, turklāt neatgriezeniski novecojuši.
Lasīt vairāk
Pieci padomi, kā sagatavot ķermeni pavasarim Pieci padomi, kā sagatavot ķermeni pavasarim
Pavasara tuvums lielai daļai sabiedrības nāk ar vēlmi ātrāk nolikt plauktā ne vien smagos ziemas mēteļus, bet arī iegūt jaunas enerģijas rezerves un tikt vaļā no pāris liekiem kilogramiem, lai silto laiku un pludmales sezonu sagaidītu iespējami labākā formā. Uztura speciāliste Jevgēnija Jansone piedāvā padomus, kā pavasarim gatavoties gudri un pārdomāti.
Lasīt vairāk
Pārgājieni gar jūru iesācējiem un izturīgajiem. Izmēģiniet! Pārgājieni gar jūru iesācējiem un izturīgajiem. Izmēģiniet!
Tik populāros pārgājienus gar jūru iecienījuši gan jautru kompāniju cienītāji, gan cilvēki, kuri vēlas vienatnē pārdomāt dzīvi. Šī demokrātiskā nodarbe ir pa spēkam pat iesācējiem, kuri dienā nemanot nosoļo līdz pat 20 kilometriem, Liepājas pusē pārliecinājusies Nīcas novada viesnīcas “Jūrnieka ligzda” vadītāja Liene Šalte.
Lasīt vairāk
Lieldienu svētku galda noformējums pavasara noskaņās. FOTO Lieldienu svētku galda noformējums pavasara noskaņās. FOTO
Lai Lieldienu gatavotais mielasts tiktu pienācīgi novērtēts, vērts padomāt par elegantu, bet tai pat laikā vienkāršu galda klājumu, kas izcels pašu galveno – ēdienu. Nevienam nav noslēpums, ka veiksmīgs noformējums, kurā par it visu ir padomāts, prasa bezgala daudz laika un pūļu ne tikai izstrādei, bet arī klāšanai.
Lasīt vairāk
Kā rūpēties par savu skaistumu Kā rūpēties par savu skaistumu
Neskatoties uz mainīgajām modes tendencēm, kas aiziet tikpat ātri, cik atnākušas, skaistuma noteicējas allaž būs vienas un tās pašas nezūdošās vērtības – dabiskums, kopta āda un mati, kvalitatīva kosmētika, kā arī laba pašsajūta. Lai arī cik sarežģītas vai laikietilpīgas reizēm varētu likties rūpes par savu skaistumu, patiesībā pietiek ar pāris ikdienas rituāliem, kas ļaus iegūt nevainojamu izskatu jebkurā situācijā, vietā un laikā. Kā reiz teikusi slavenā modes māksliniece Koko Šanele: “Nemēdz būt neglītu sieviešu, ir tikai slinkas.”
Lasīt vairāk
Pirmā nedzirdīgā un neredzīgā modele modes vēsturē demonstrē Latvijas dizaineres tērpus Milānā Pirmā nedzirdīgā un neredzīgā modele modes vēsturē demonstrē Latvijas dizaineres tērpus Milānā
Iepazīstinot ar modes vēsturē pirmo nedzirdīgo un neredzīgo modeli Milānas Modes Nedēļas Atklāšanā by Event SAVO, dizaineres Elvīras Šipicinas kolekcija „I see” („Es redzu”) ikvienam dod iespēju runāt, būt pamanītam, tikt uzklausītam un manifestē mīlestības dedzinošo spēku. Kolekcijas spilgtās sarkanās krāsas un izšuvumi burtiski aizdedzina Esh by esh adīto džemperu kolekciju, provocējot jūs redzēt neredzamo.
Lasīt vairāk
Ārvalstu dizaineri 30. Rīgas modes nedēļā Ārvalstu dizaineri 30. Rīgas modes nedēļā
Šajā pavasarī Rīgas modes nedēļa norisināsies no 26. līdz 30. martam. Modes nedēļas organizators – Baltijas modes federācija – ir izziņojusi ārvalstu dizainerus, kas izrādīs savas jaunākās 2019.-2020. gada rudens/ziemas kolekcijas Baltijas ietekmīgākajā modes pasākumā.
Lasīt vairāk
Tuvojas vasara: kādiem treniņiem dot priekšroku, lai ātri sasniegtu rezultātus Tuvojas vasara: kādiem treniņiem dot priekšroku, lai ātri sasniegtu rezultātus
Skaista auguma sagatavošanas periods pludmales sezonai jau gandrīz sācies: parasti pirmajā pavasara mēnesī sporta zāles piepildās ar ļaudīm. Iesācēji vēlas ātri sasniegt rezultātus: zaudēt 10 kg svara un jau pēc divu mēnešu treniņiem ieraudzīt tvirtus vēdera muskuļus, bet, neieraudzījuši straujas pārmaiņas, ātri zaudē motivāciju. Zīmola 4F vēstnieks un sporta klubu tīkla „People fitness” treneris Edijs Cīrulis stāsta, vai taisnība, ka ar intensīviem treniņiem var strauji sasniegt rezultātus, vai krosfits ir bīstamāks par citu veidu nodarbībām, ko darīt, ja esat apaļīgs un mokoši kautrējaties apmeklēt sporta zāli, kā arī kuriem sporta veidiem dot priekšroku, ja darba laikā diendienā ir jāstāv kājās.
Lasīt vairāk