Blackbox

Ķermeņa apgleznošana piešķirs Jūsu pasākumam brīnišķīgu akcentu un piesaistīs Jums vēlamās mērķauditorijas uzmanību. Tā ieinteresēs gan bērnus, gan pieaugušos, gan Jūsu uzņēmuma darbiniekus, sadarbības partnerus, esošos klientus un piesaistīs topošos. Izveidojiet cerību un satraukuma pilnu atmosfēru kopā ar mūsu mobilo studiju.

Transformācija vienmēr ir neatvairāmas intrigas veids, neskatoties uz to vai piedalāties tajā vai tikai vērojiet šo pārtapšanas procesu no malas. Publika tiek apburta, iesaistīta fascinējošā, jaunā pasaulē.

Ļaujiet, lai mūsu profesionalitāte izrotā Jūsu viesus vai klientus un “uzglezno” atmiņas par Jums!

Katram pasākumam var pielāgot tam atbilstošu apgleznošanas tēmu un dizainu, tā ir iespēja pārvērsties: esi tīģeris, robots vai princese; izrotā plecu, seju vai dekoltē; kļūsti par staigājošo logotipu, zīmola nesēju - kļūsti par dzīvu mākslas darbu!

Mūsu komanda strādā dažādas tematikas un mēroga privātos un korporatīvos pasākumos, kā arī reklāmas un mārketinga projektu ietvaros: korporatīvajās ballēs un sporta spēlēs, privātos bērnu un pieaugušo pasākumos, izstādēs, atklāšanās un prezentācijās, filmu pirmizrādēs, pilsētas svētkos utt., utt. Mūsu pieredzējusī mākslinieku komanda var apgleznot vienlaicīgi vairākus cilvēkus.


Ķermeņa apgleznošanas māksla ir radošs un spēcīgs mārketinga ierocis, kas netipiskā un tai pat laikā efektīvā veidā veicinās Jūsu zīmola atpazīstamību!

Pakalpojumi:

• Korporatīvie pasākumi
Jūs varat būt droši par to, ka mūsu komanda nodrošinās profesionālu darbu un gaisotni, lai Jūsu viesi atstātu pasākumu radošā noskaņojumā pēc mūsu lieliskā komandas darba seju un ķermeņa apgleznošanā.

• Bērnu ballītes
Seju apgleznošana bērnu ballītēs. Atļaujiet mums pārvērst Jūsu bērnus, skaistās pasaku princesēs vai biedējošos briesmoņos. Mūsu komanda seko līdzi jaunākajām vēsmām seju apgleznošanas dizainā. Tā būs lieliska iespēja padarīt Jūsu bērna ballīti neaizmirstamu.

• Ķermeņa apgleznošana speciāliem pasākumiem
Privātas foto sesijas, Gadadienas, dzimšanas dienas, Valentīn diena. Romantiska dāvana personai, kam ir viss. Vai tu varat iedomāties jubilejas dāvanu, kas būtu ļoti īpaša? Kāda unikāla Valentīn dienas dāvana? Noteikti ķermeņa apgleznošana būs daudz aizraujošāka kā tosters kāzās.

• Kompāniju logotipi
Vai Jūsu uzņēmuma logotips ir krāsots uz ķermeņa priekš Jūsu jaunās reklāmas vai produkta līnijas? Krāsots ķermenis ir lielisks veids kā piesaistīt uzmanību. Ļaujiet Jums piedāvāt karalisku iespēju, atļaujot mums krāsot Jūsu pašu izvēlētajā dizainā. Tas nodrošina interesantu veidu kā reklamēt lietas, un tas nekad nepieviļ, bet piesaista uzmanību.

• Apgleznots ķermenis kā dzīva statuja
Dzīva grieķu statuja, kas sagaida jūsu viesus kāzās vai ballītē, reproducēts kompānijas logo jūsu izstādes stendam? Mums ir pieredze dizainā un tā producēšanā, pielāgojot to jūsu vēlmēm. Mēs varam piedāvāt savus modeļus, kas piemēroti Jūsu vēlmēm.

Kontakti:

Atslēgas vārdi:

bodyart, body art, ķermeņa apgleznošana, bērnu ballītes, sejas apgleznošana