Jūrmalā būs skatāma unikāla interaktīva izstāde „Dzīves smaržas. Parfimērijas burvība”

18.novembrī viesnīcā TB Palace (Majori, Pilsoņu iela 8) varēs iepazīties ar unikālu aromātu ekspozīciju, to skaitā – cara ģimenes Romanovu pārstāvju smaržām, kas radītas pēc arhīvos atrodamām ķīmiskajām formulām.

Jaunākie raksti

Izstādi, apkopojot tās īpašos eksponātus, veidojis baltkrievu smaržu meistars Vlads Rekunovs. Viņš radījis personalizētus aromātus daudziem šovbiznesa zvaigznēm, kuru vidū ir franču dziedātāja Mireija Matjē, komponisti un izpildītāji Josifs Kobzons, Valērijs Meladze, Filips Kirkorovs, Timati un citi. Tāpat Rekunovs radījis pasaulē pirmo aromātu valstij – Baltkrievijai izveidoto Pa Vetra.

Izstāde “Dzīves smaržas. Parfimērijas burvība” iepazīstinās apmeklētājus ar šīm un citām unikālām smaržām. Kolekcijas pērle ir 5 atjaunotie autentiskie Krievijas pēdējā cara ģimenes aromāti. Ikviens kolekcijā iekļautais aromāts ietērpts vizuālā veidolā, līdz ar to izstāde pārtop interaktīvā spēlē: ieraudzīt, atpazīt un sajust.

Izstāde notiks Vlada Rekunova parfimērijas meistarklases “Aromāti un to valdzinājuma noslēpumi” ietvaros, kas norisināsies 18.novembrī no plkst.12.00 līdz plkst.16.30 viesnīcā TB Palace (Majori, Pilsoņu iela 8). 
Svetkulaiks.lv , Foto: Publicitātes foto
Iesaki:
Komentāri 0

Trešdiena, 17.oktobris
vārda dienas:
Gaits, Karīna, Gaitis