Dāvanu saiņošana: DIY

Cik gan patīkami ir saņemt skaisti iesaiņotu dāvanu! Un cik jauki ir to veidot pašam! Ja vēlaties iepriecināt tuviniekus, šīs 3 idejas ir domātas tieši Jums.
1. Vienkārši, bet skaisti

No sākuma dāvanu iesaiņo baltā, melnā vai brūnā krāsas papīrā. Tad apkārt aptin baltu striķīti un nostiprina to. Izdrukā vai uzzīmē nelielas zvaigznītes, kuras pēc tam izgriež un ar karsto līmi pielīmē pie striķīšiem. Ja ir vēlme norādīt adresātu, tad pie viena striķa pielīmē mazu lapiņu ar saņēmēja vārdu vai novēlējumu.

2. Dabas veltes

Vispirms dāvanai apkārt aptin krāsainu vai rakstainu papīru. Dažus glītus čiekurus nokrāso baltā krāsā. Var izmantot gan akrila, gan guašu krāsu. (Čiekuram nav jābūt viscaur baltam.) Paņem melnu striķīti un vairākas reizes aptin to apkārt dāvanai vienā virzienā. Īstu vai mākslīgu …. piestiprina pie striķa, pēc tam nokrāsoto čiekuru/-us  ar karsto līmi pielīmē pie striķa (nosedzot daļu no lapām).

3. Krāsainā dāvana


Dāvanu vēlams iesaiņot ne pārāk košā papīrā. Tad ierastā dāvanu saiņošanas taktikā jāaptin apkārt lenta, sasienot tikai parastajā mezglā. Uz jebkāda diedziņa vai striķa jāuzver pusducis krāsainu pērļu, un striķīti jāsasien tā, lai no pērlītēm izveidotos kas līdzīgs aplim. Izveidoto jāpiesien vai jāpielīmē vietā, kur krustojas lentes. Kad tas ir izdarīts, mezglā saveidotā lente jāsasien bantē.
Iesaki:
Komentāri 0

Trešdiena, 17.oktobris
vārda dienas:
Gaits, Karīna, Gaitis