Rīgā notiks Mātes un ģimenes dienai veltīti pasākumi

Svētdien, 13. maijā – Mātes diena! Rīgā māmiņām, vecmāmiņām par godu notiks vairāki koncerti un sirsnīgi pasākumi galvaspilsētas kultūras centros un dievnamos. Ieeja svētku pasākumos ir bez maksas.

Jaunākie raksti

Svētdien plkst. 13.00 apmeklētāji gaidīti Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā koncertā “Karalienei mātei”, kurā piedalīsies senās mūzikas vokālā grupa “Modus Vivendi” un instrumentālais ansamblis. Līdztekus koncertam bērniem būs iespēja darboties kroņu veidošanas darbnīcā. Arī Rīgas Sv. Pētera baznīcā notiks svētku koncerts “Sirds pieturvietas”, kurā muzicēs Madara Dziedātāja, Juris Vizbulis, kvartets “Undertango” – Mārtiņš Zilberts, Gidons Grīnbergs, Evita Dūra un Viktors Veļičko. Koncerta sākums ir plkst. 14.00, ieeja tajā ar bezmaksas ielūgumiem, kuri jau no 9. maija pieejami dievnamā.

Svinīgi pasākumi notiks arī Rīgas kultūras centros. Plkst. 14.00 klausītājus gaidīs Normunds Rutulis un Slavenais Rīgas orķestris koncertā “Kas dārgāks par zeltu”. Koncerts notiks kultūras centrā “Imanta” un ieeja tajā ir ar bezmaksas ielūgumiem, kas pieejami kultūras centrā. VEF Kultūras pilī būs iespēja skatīties muzikālu uzvedumu “Saldumu impērija”, kurā apmeklētājus priecēs bērnu vokālā grupa “Momo”, tautas deju ansamblis “Zelta sietiņš” un aktrise Marija Bērziņa. Koncertuzveduma mūzikas autors ir Valdis Zilveris. Uzvedums sāksies plkst. 16.00.

Savukārt kultūras centrā “Iļģuciems” plkst. 17.00 būs dzirdams kora “S!P!K!” dziedājums koncertā “Uzdāvini mammai dziesmu”. Plkst. 18.00 jauks Mātes dienai veltīts koncerts “Dziedu vakaros un rītos” skanēs Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”. Tajā dziedās bērnu vokālās studijas “Knīpas un knauķi” mazie dziedātāji kopā ar solistiem Sanitu Sējāni, Andri Sējānu un instrumentālo grupu.

Koncertu “Es savai māmiņai” sagatavojuši arī Jāzepa Mediņa 1. mūzikas skolas audzēkņi, kuri klausītājus gaidīs muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”. Būs divi koncerti – gan plkst. 15.00, gan plkst. 17.00. Muzejā svētku noskaņa valdīs arī 15. maijā – ģimenes dienā, kad apmeklētāji varēs piedalīties teatralizētā ekskursijā “Ciemos pie Konstantīna Pēkšēna”.

Mātes un ģimenes dienai veltītos pasākumus atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
Svetkulaiks.lv , Foto: Publicitātes foto
Iesaki:
Komentāri 0

Ceturtdiena, 18.oktobris
vārda dienas:
Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends