Aizvadīts tradicionālais Natālijas Tumševicas Ziemassvētku labdarības vakars

Jau septīto reizi dziedātājai un “Rīgas balles” patronesei Natālijai Tumševicai ikgadējā Ziemassvētku labdarības vakarā izdevās pulcēt iespaidīgu skaitu viesu.

Svētku koncertā uzstājās jaunie muzikālie talanti, latviešu mūziķi un pati pasākuma rīkotāja, kopīgi ar Mirage Jazz Orchestra izpildot jaunu Ziemassvētku mūzikas programmu.

Labdarības akcijā tradicionāli tika vāktas dāvanas un līdzekļi bērnu nama iemītniekiem (Valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiāle “Pļavnieki”), kur mīt bērni no 2 līdz 18 gadiem ar dažādām iedzimtām saslimšanām. Natālija un viņas draugi sarīkoja bērnu namā Ziemassvētku eglīti, sarūpēja nepieciešamo sadzīves tehniku, pastaigām lietainos laika apstākļos paredzētus pārklājus invalīdu ratiem, dāvanas un gardumus. Tāpat priekš projekta “PALĪDZĒSIM.LV” tika savākta atlikusī summa divgadīgās Agates rehabilitācijai, savukārt sadarbībā ar “Rīgas balli” un labdarības programmu “Avanti” atbalstu saņems jaunie muzikālie talanti.

“Esmu ļoti pateicīga visiem sadarbības partneriem, kas palīdzēja labdarības loterijas rīkošanā,” saka Natālija Tumševica. “Ikviens no viņiem sniedza savu labestību, talantu, dāvājot Ziemassvētku brīnumu un uzburot ziemas pasaku tiem bērniem, kam tas jo īpaši nepieciešams. Lai gaišas domas un pasaulē valda miers!”

Jaunākie raksti