Labdarības izsoles Mareka Odumiņa atbalstam rezultāti

Pagājušajā sestdienā, 16.septembrī, viesnīcā Pullman Riga Old Town notika plenēra “Ķemeri – apslēptais dārgums” darbu labdarības izsole. Visi izsolē iegūtie līdzekļi 1800 EUR apmērā tika novirzīti pilnībā paralizētā jaunā Latvijas mākslinieka Mareka Odumiņa atbalstam. Mareks glezno, turot otu mutē, jo pēc traumas viņa rokas un kājas ir nekustīgas.

Jaunākie raksti

"Mēs esam gandarīti, ka izsolē izdevās pārdot visus darbus - stāsta Natālija Tumševica, izsoles organizētāja. Mēs pateicamies viesnīcai Park Hotel Kemeri par atbalstu projektam. Tāpat izsakām pateicību visiem, kas atsaucās mūsu aicinājumam, - pateicoties atsaucīgajiem vakara viesiem un, protams, māksliniekiem, kuri ziedoja savus darbus, izdevās palīdzēt jaunajam māksliniekam Marekam. Mēs savācām nepieciešamo naudas summu, kura pietrūka mēneša rehabilitācijas kursam".

Mākslas plenērs “Ķemeri-apslēptais dārgums” notika pagājušā gada septembrī, tajā piedalījās latviešu mākslinieki: Dzintars Adienis, Ieva Caruka, Santa Vasiļjeva, Uldis Pauzers, Maija Matīsa, Kristīne Belte, Benno Tālivaldis, Iveta Meiere un Ainārs Meiers. Projekta pamatideja – parādīt Ķemeru dabas un arhitektūras bagātību un atgādināt, ka nacionālais parks ir ne tikai Jūrmalas, bet arī visas Latvijas dārgums. Mākslinieku darbi jau tika izstādīti dažādās Latvijas malās – Rēzeknē, Daugavpilī, Ventspilī, Liepājā, Rīgā, Jūrmalā, kā arī Lietuvas pilsētā Birštonas. Plenēra un izstāžu organizatori lepojas, ka izstāde tika prezentēta arī vienā no nozīmīgākajiem Latvijas kultūras dzīves pasākumiem - “Rīgas balle 2017”, kas notika slavenajā Melngalvju namā.

Plenērs “Ķemeri - apslēptais dārgums” iecerēts kā jauna tradīcija un tiek plānots, ka nākamreiz jau notiks starptautiska mēroga pasākums. Īpašu pateicību organizatori izsaka topošajai pieczvaigžņu viesnīcai ”Park Hotel Ķemeri”, ar kuras atbalstu tiek realizēts šis projekts.

Labdarības izsoles organizatori - biedriba "Royal Events by Nataly Tumsevica”.
Svetkulaiks.lv
Iesaki:
Komentāri 0

Otrdiena, 25.septembris
vārda dienas:
Rodrigo, Rauls