Leģendārais DJ Groove ugunīgā ballītē lielākajā āra terasē Latvijā. FOTO

11. augustā populārākais Krievijas dīdžejs un pastāvīgs Maskavas ballīšu apmeklētājs uzstājās vienā no spilgtākajām aizejošās vasaras ballītēm Black Friday uz lielākās āra terases Latvijā, 67 Grill & Lounge. Maskavas dīdžeja uzstāšanos apmeklēja Latvijas modes bomonda pārstāvji -  radoši cilvēki, stilisti, redaktori, nozares viedokļu līderi jeb influencers, kuru vidū mānīti Jeļena Gricuka, Anita Altmane, Betija Sadauska, Sergejs Jegers, Sergejs Hatanzejskis, Kristīne Lindenblate, Kašers, Santa Kola un citi.

Jaunākie raksti

«Vasarā katra otrā ballīte pieprasa baltu apģērbu, - komentē populārais blogeris Deniss Ševeļovs, - Tas sen vairs nav oriģināli un ir ļoti garlaicīgi. Vienā no pēdējām aizejošās vasaras spilgtākajām ballītēm Black Friday pasākuma «saimnieki» - lielākā āra terase Latvijā 67 Grill & Lounge, - nolēma piedāvāt viesiem ko svaigu un oriģinālu – balta vietā nosakot – melnu dress code, autentisku vietējo mūziķu vietā izvēloties - Krievijā un Eiropā pazīstamo DJ Groove, bet klasiskos vasaras dzērienus, piemēram, Mohito vai Pina Colada, – šoreiz aizstājot ar atsvaidzinošu kokteili Hennessy Revolution. Tāpēc ballīte izdevās tiešām oriģināla».

Kā norāda šovmens Kašers, oriģinālas kombinācijas un drosmīgi lēmumi – ir tieši tas, kas vienmēr dzīvē pietrūkst: «Mēs visi meklējam jaunus iespaidus, un biju priecīgs tos gūt šajā piektdienā, Black Friday ballītē. Dīdžejs, kuru reti var sastapt Rīgā, apburošā Samanta Tīna, oriģinālā laima, kolas un konjaka kombinācija Hennessy Revolution kokteiļos, satriecošais skats no 67 Grill & Lounge terases – tas viss iedvesmo. Īpaši interesantas bija neformālās sarunas atvērtajā ballīte, kurā piedalījās ne tikai modes ballīšu apmeklētāji, bet arī terases viesi », - stāsta Kašers.

DJ Groove un populārās Latvijas dziedātājas Samantas Tīnas uzstāšanās noslēdzās ar salūtu. Ballīti apmeklēja vairāk nekā 300 viesi.
Svetkulaiks.lv , Foto: Publicitātes foto
Iesaki:
Komentāri 0

Trešdiena, 26.septembris
vārda dienas:
Gundars, Kurts, Knuts