Ziemassvētku radošās darbnīcas „Manā dāvanu maisā” Otrajā adventē

Otrajā adventē, 10. decembrī, no plkst. 11.00 Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiālē, Ieriķu ielā 43A, notiks Ziemassvētku radošās darbnīcas visai ģimenei “Manā dāvanu maisā”. Ieeja pasākumā bez maksas.

Jaunākie raksti

Adventa un Ziemassvētku laiks ir brīdis, kad apkārt valda īpaša atmosfēra. Jau trešo gadu Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums” visiem interesentiem tiks piedāvātas radošās darbnīcas, kuras vadīs tautas lietišķās mākslas studiju vadītāji un dalībnieki. Darbnīcās varēs izgatavot mīļas un skaistas dāvanas gan sev, gan saviem tuvākajiem draugiem, radiem.

Pasākumā būs 14 radošās darbnīcas, kurās būs iespējams izgatavot dažādas rotas (rokasspāradzes no koka pērlītēm, ādas, dzijas, auskarus no ādas, kaklarotas un brošas no filca), apsveikuma kartiņas ar zīda elementiem, apgleznotus putnus, individuāla dizaina foto rāmjus, trīsdimensionālas papīra zvaigznītes, salmu puzurus, telpu un eglīšu rotājumus. Kā ierasts, neiztikt arī bez dāvanu iesaiņošanas, kuras glīti noformēt palīdzēs rūķi.

Pasākuma laikā apmeklētājus uzmundrinās rūķu meitene, kas aicinās apmeklētājus ne tikai radoši darboties, bet arī doties uz “Mārītes fotokompānijas” fotostūrīti, lai spilgtās dienas emocijas iemūžinātu priecīgos fotokadros.

Radošās darbnīcas ir veids kā atklāt jaunus talantus sevī un iemācīties vēl nedarītas lietas. Laipni gaidīti visi interesenti!

Projektu atbalsta Rīgas dome.
Svetkulaiks.lv , Foto: Publicitātes foto
Iesaki:
Komentāri 0

Piektdiena, 16.novembris
vārda dienas:
Banga, Glorija