Televīzijas tornī notikusi laulību ceremonija 97 metru augstumā

Sestdien, 11.maijā televīzijas tornī veiksmīgi noritējusi pirmā laulību ceremonija, kurā „Jā!” vārdu viens otram teica Sanda un Ivo - konkursa, ko rīkoja Rīgas televīzijas un radio tornis sadarbībā ar kāzu portālu precos.lv uzvarētāji.

Jaunais pāris gada sākumā ieguva ekskluzīvu iespēju salaulāties augstākajā publiski pieejamajā skatupunktā Rīgā – televīzijas torņa skatu platformā. Skatu laukums atrodas 97 m virs Zaķusalas un no tā var labi pārredzēt Vecrīgu, Rīgas centru un Pārdaugavu, kā arī labos laika apstākļos ir iespējams redzēt Siguldas augstākos punktus, Rīgas jūras līci un kuģus tajā.

„Mēs rīkojām šo konkursu tāpēc, lai parādītu, ka Rīgas radio un televīzijas tornis ir ne tikai valsts nozīmes informācijas un tehnoloģiju būve, bet arī sabiedrībai atvērta notikumu vieta. Pašlaik torņa tehniskais stāvoklis un saturiskais piepildījums neļauj mums pilnībā īstenot šo misiju, tāpēc mēs esam uzsākuši darbu pie nozīmīga torņa un tā apkārtnes rekonstrukcijas projekta. Mēs ceram, ka tuvāko gadu laikā Zaķusalas TV tornis iegūs otro elpu un kļūs par jauno tehnoloģiju demoparku, nozīmīgu notikumu norises vietu, Baltijas mēroga tūrisma objektu – vietu ar ko Latvijai un Rīgai lepoties,” stāsta Jānis Bokta, Rīgas radio un televīzijas torņa īpašnieka – VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” – valdes priekšsēdētājs.

Iespēju būt vienīgajiem, kam tuvākajā laikā tiks atļauts laulāties televīzijas tornī, pāris sīvā balsošanā ieguva www.draugiem.lv/tvtornis lapā, kur abu iepazīšanās stāsts saņēma 1498 portāla lietotāju balsu.

Pāris dalībai konkursā pieteicās ar šādu stāstu: „Kā mēs iepazināmies? Tas notika pirms 2,5 gadiem, kad es nolēmu piedalīties velo maratonā Jūrmalā. Tādā pasākumā grasījos iesaistīties pirmo reizi, pat nenobīstoties no prognozētajiem + 30 grādiem un karstuma rekordiem. Kopā ar labu kolēģi iekāpām vilcienā, kurā pamanīju arī savu nākamo draugu Ivo. Ievēroju, ka viņam ir tāds domīgs skatiens... Bet viņš, savukārt, ievērojis manas lielās un skaistās acis, kā arī mūsu jautro čalošanu. Ārā kāpjot, viņš palīdzēja izcelt mūsu velosipēdus, un turpmāko ceļu veicām kopā, jo arī Ivo grasījās piedalīties maratonā. Katrs pieveicām savu distanci, bet beigās nejauši satikāmies atkal un atpakaļceļu mērojām visi kopā. Tā pamazām, nemanot, sarakstoties www.draugiem.lv, iepazināmies tuvāk un sadraudzējāmies. Manuprāt, mēs esam lielisks piemērs tam, ka arī sports vieno un sniedz iespējas iepazīties, tas nenotiek tikai klubos vai internetā, jo nu jau divus gadus dzīvojam kopā un esam nolēmuši mūsu attiecības noformēt arī oficiāli, lai esam kārtīga ģimene.

Vēl varu padalīties, ka mums patīk ne tikai piedalīties dažādos pasākumos, bet arī pārsteigt vienam otru. Piemēram, pagājušajā Valentīna dienā man bija jādodas komandējumā. Kāds gan man bija pārsteigums, kad stjuarte pasniedza rozi! Tā bija sūtīta no sirds, jo izturēja gan divus lidojumus uz katru pusi, gan arī laiku ārpus Latvijas un atšķirtībā no Ivo. Smieklīgs bija gadījums, kad mēs gājām uz teātri, bet izrādījās, ka es esmu sajaukusi vietas. Vai citu reizi – mēnesi. Nezinu, vai bez Ivo būtu vēl kāds, kas pieņemtu mani tādu, kāda es esmu. Un arī Ivo ir laimīgs, ka saticis mani. Esam kā cimds ar roku, tikai vēl neesam izlēmuši, kurš ir cimds, bet kurš – roka.”

Jaunākie raksti